Naujienos

FC "Marijampolė City" pradėjo pasirengimą LFF II lygos pirmenybėms

Naujai buriama FC "Marijampolė City" komanda dalyvaus 2019 m. Lietuvos II lygos čempionate. Šią savaitę futbolininkai pradėjo alinančių treniruočių ir draugiškų rungtynių maratoną, po kurio paaiškės kurie futbolininkai pateisins trenerių lūkesčius ir liks komandoje  atstovauti Marijampolę Lietuvos pirmenybėse.

Pratyboms vadovaujantis komandos vyr. treneris G.Jarmalavičius džiaugėsi sportininkų atsidavimu treniruočių metu ir palinkėjo jiems tokiems išlikti viso pasirengimo sezonui ir sezono metu. "Pirmos treniruotės paliko neblogą įspūdį, nei vienas žaidėjas nenuvylė savo požiūriu į darbą, matosi kad visi dega noru papulti į pagrindinę komandą ir rungtyniauti pirmenybėse - pasakojo G.Jarmalavičius - Šiuo metu vyksta žaidėjų peržiūra,  po kurios bus atrinkti 25 žaidėjai kuriuos registruosime pirmenybėms. Komandos pagrindą sudarys jauni 16-19 metų futbolininkai kuriems padės vienas kitas patyręs futbolininkas, pirmenybė teikiama Marijampolės miesto ir apskrities žaidėjams, kviesti legionierių neplanuojame."

Komandos vadovas M.Babianskas pranešė kad su atrinktais žaidėjais  sudaromos sutartys, komandos komplektacija tikimasi užbaigti iki kovo 1 d., čempionatas prasidės balandžio viduryje.  "Komanda sukurta tam kad tai būtų terpė jauniems žaidėjams grūdintis ir lengviau įsilieti į vyrų futbolą. Didžiausias talentingų žaidėjų nubyrėjimas vyksta būtent tada kai reikia iš jaunimo lygmens pereiti į vyrus. - kalbėjo M.Babianskas - Mūsų komandai atstovaus ne vienas kandidatas į Lietuvos U-19 rinktinę,  rungtyniavimas tarp vyrų jiems suteiks neįkainojamos patirties ir sudarys puikias sąlygas tolimesniam tobulėjimui."

Simboliška kad pirmoji sutartis sudaryta su vartininku marijampoliečiu G.Zenkevičium, kuris praėjusį sezoną atstovavo Kazlų Rūdos "Šilą" ir buvo išrinktas geriausiu žaidėju.