Naujienos

„Marijampolė City“ futbolo akademija bendradarbiaus su Briuselio „Anderlecht“ !!!

Mūsų akademijos, techninis direktorius Mantas Babianskas, viešėjo Briuselio „Anderlecht“ klube, pagal kurio programą nuo šių metų vasaros dirbs „Marijampolė City“ futbolo akademija. Stažuotės metu vyko teoriniai seminarai, praktiniai užsiėmimai, treniruočių ir rungtynių stebėjimas bei analizavimas nuo U6 iki U21 amžiaus grupių.

„Viešnagė praėjo puikiai, visi „Anderlecht“ klube dirbantys žmonės noriai dalijosi savo žiniomis, belgų klubo techninio direktoriaus J.Kindermans dėka, buvo atvertos visos duris, pradedant vaikais baigiant profesionalais iš pagrindinės komandos, beliko tik kaupti informaciją, kuri jau perteikiama mūsų akademijos treneriams – pasakojo M.Babianskas – Labiausiai nudžiugino tai,  kad jauna mūsų akademija, nuo pat pirmų dienų žengia teisingu keliu, ir dabar, prižiūrima tokio europinio flagmano kaip Briuselio „Anderlecht“ galės dar kokybiškiau ir nenukrypstant nuo kelio tęsti darbus treniruojant vaikus ir jaunuolius, auginti aukščiausio lygio futbolininkus.“

Belgijos klubo atstovai atvyks į Lietuvą birželio viduryje, po to reguliariai lankys kas du mėnesius. Pagal preliminarią sutartį Briuselio „Anderlecht“ ir „Marijampolė City“ bendradarbiavimas truks mažiausiai trejus metus. Bendradarbiavimą apims ne tik treniruočių programa, konsultacijos ir įvairūs seminarai, bet ir trenerių bei geriausių visų amžiaus grupių žaidėjų stažuotės Belgijoje.