Naujienos

„Marijampolės City“ sukūrė sensaciją LFF taurės turnyre !!!

„SHARP LFF taurė 2019“ trečiame etape, „Marijampolės City“ komandai, burtai lėmė I lygos čempionate sėkmingai rungtyniaujančią Alytaus „Dainavos“ ekipa, kuri buvo laikoma neabejotina  favorite patekti į kitą etapą. Rungtynės vyko puikiai parengtame Marijampolės SC „Sūduva“ stadione, kur gan gausiai susirinkę žiūrovai tapo tikros futbolo dramos ir puikios „Marijampolės City“ pergalės liudininkais.

Puikiai pradėję rungtynes, po dvejų A.Pečiulio įvarčių, mūsiškiai įsiveržė į priekį 2:0, varžovai kėlinio pabaigoje, A.Kazakevičiaus įvarčio dėka, rezultatą sušvelnino ir komandos išėjo ilsėtis 2:1 pirmaujant „Marijampolės City“. Antrame kėliny varžovai po to paties A.Kazakevičiaus ir J.L.Balanta Caracas  įvarčių, įsiveržė į priekį 2:3, bet mūsiškiai nenuleido rankų ir po G.Urbos realizuoto 11 m baudinio išlygino rezultatą. Pačioje rungtynių pabaigoje 11 m baudinys buvo skirtas ir į miestiečių vartus, kuriuos fantastiškai apginė „Marijampolė City“ vartininkas G.Zenkevičius, taigi lygiosios 3:3, ir pratesimas. Pratesimo metu vyko bekompromisė kova visoje aikštėje, nei viena komanda nenorėjo pralaimėti, ypač pergalės siekę mūsiškiai, kuriems papildomų jėgų suteikė audringą palaikymą surengę žiūrovai, pasiekė savo – 11 m baudinį vėl sėkmingai realizavo G.Urba. Pergalė 4:3 !!!

Sensacinga pergale pasibaigusiose rungtynėse, trenerio G.Jarmalavičiaus vadovaujamai, “Marijampolės City” komandai atstovavo : G.Zenkevičius, G.Urba, Dž.Omilevičius, A.Pečiulis, A.Brokas, E.Grigaitis, D.Karpavičius, M.Rutkauskas, D.Kazlauskas, E.Galeckas, T.Kvietkauskas, P.Kuconis, Ž.Pečkys, Ž.Zubrickas, S.Vikertas, T.Krunkaitis, N.Vaitekūnas.

“SHARP LFF taurė 2019” ketvirto etapo “Marijampolės City” komandos varžovai paaiškės po burtų traukimo.