Naujienos

Lietuvos čempionato kovas pirmieji pradės vyriausieji

Lietuvos čempionato kovas pirmieji pradės vyriausieji

     Šįmet, Lietuvoje, keičiasi vaikų ir jaunių futbolo čempionatų vykdymo sistema, iš buvusios pavasaris-ruduo, pereinama prie europietiškos ruduo-pavasaris. Jau ateinančią savaitę U17 Pirmos lygos kovas pradės vyriausieji mūsų akademijos auklėtiniai, kurių varžovais Pietų/Rytų regione bus : BFA (Vilnius), FM "Žaibas" (Vilnius), FA "Kauno Žalgiris", Vilkaviškio SM, FK "Nevėžis" (Kėdainiai), FK "Jonava B", Alytaus FA "Dainava". "Marijampolė City" komandai U17 pirmenybėse vadovaus treneriai G.Jarmalavičius ir G.Zenkevičius.  Prieš čempionato pradžią mintimis paprašėme pasidalinti Vyr. trenerio G.Jarmalavičiaus:

Treneri, kaip vertinate varžybų vykdymo sistemos pakitimus ?

Vertinu teigiamai, kadangi visa Europa jau seniai taip žaidžia, sezono planavimas dabar jau atitinka aukščiausio lygio europinių akademijų, tam tarpe ir "Anderlecht" pagal kurio programą mes dirbame, standartus. Taip pat labai svarbu kad varžybų metai sutaps su mokslo metais, todėl išvengsime problemų kokios kildavo kai reikėdavo rungtyniauti moksleivių vasaros atostogų metu, kai žaidėjai išvyksta į kaimus pas senelius ar prie jūros.

Kaip komanda ruošėsi čempionatui ?

Susirinkę po vasaros atostogų pirmas dvi savaites daugiau dėmesio skyrėm fiziniam rengimui, vėliau perėjom prie taktinių dalykų, šiuo metu jau gludiname technines detales. Taip pat grūdinomės žaisdami su vyrais mėgėjų futbolo turnyre.

Kokius tikslus keliate komandai čempionate ?

Tikslai patys aukščiausi. Kiekvienas rungtynes stengsimės laimėti, o ar tai pavyks priklausys nuo daugelio aspektų , tokiu kaip diskvalifikacijos, ligos ar traumos, be jokios abejonės reikės ir fortūnos. Bet kokiu atveju tikslas prieš bet kurias rungtynes vienas -pergalė.

Dėkojame už pokalbį, sėkmės !

Pirmąsias čempionato rungtynes, "Marijampolė City" U17 komanda, žais rugpjūčio 19 d. (trečiadienį), 14.00 val., Marijampolės SC stadione, su Vilniaus BFA komanda.