Naujienos

„Marijampolė City“ komandų skaičius Lietuvos čempionatuose ir toliau auga

2018 metais, aktyvią veiklą pradėjusioje  „Marijampolė City“ futbolo akademijoje, kasmet reguliariai auga komandų dalyvaujančių Lietuvos futbolo čempionatuose skaičius. Jeigu debiutiniame sezone rungtyniavo dvi komandos, tai 2022 metais komandų skaičius išaugo iki aštuonių !!!

            Šiais metais akademijos vardą garsina ir Marijampolės miestą respublikinėse pirmenybėse reprezentuoja aštuonios mūsų komandos : po dvi komandas dalyvauja Lietuvos vaikų 5x5 ir 8x8 pirmenybėse, Lietuvos jaunimo U19 čempionate 11x11 rungtyniauja vyriausieji akademijos auklėtiniai, moterų komanda varžosi Lietuvos moterų regioninėje lygoje, vyrai senjorai - Lietuvos senjorų pirmenybėse, na ir reprezentacinė vyrų komanda kuri kovoja Optibet Pirmos lygos ir LFF taurės turnyruose.

            Kadangi vaikų futbolo čempionatai startuoja rudenį ir baigiasi pavasarį, jau dabar planuojami komandų startai 2023 metais. “Marijampolė City” futbolo akademija jau pateikė paraiškas dėl komandų dalyvavimo 2022-2023 m. varžybose, ir pagal tai matyti kad ateinančiais metais mūsų komandų dalyvaujančių Lietuvos futbolo čempionatuose skaičius dar didėja ir jų turėsime ne mažiau kaip devynias !!!

„Marijampolė City“ komandos 2022-2023 m. Lietuvos pirmenybėse :

Varžybų pavadinimas / formatas

Dalyvaujanti komanda

LFF I lyga     11x11

“Marijampolė City” vyrų komanda

LFF Moterų regioninė lyga    8x8

“Marijampolė City” moterų komanda

Senjorų futbolo pirmenybės   8x8

“Marijampolė City” senjorų komanda

Lietuvos jaunimo futbolo čempionatas   11x11

“Marijampolė City” U19   (2004 m.g.)

Lietuvos jaunučių futbolo čempionatas   11x11

“Marijampolė City” U13   (2010 m.g.)

Lietuvos vaikų futbolo čempionatas         8x8

“Marijampolė City” U12   (2011 m.g.)

Lietuvos vaikų futbolo čempionatas         8x8

“Marijampolė City” U11   (2012 m.g.)

Lietuvos vaikų futbolo čempionatas         5x5

“Marijampolė City” U10   (2013 m.g.)

Lietuvos vaikų futbolo čempionatas         5x5

“Marijampolė City” U 9    (2014 m.g.)