Naujienos

„Marijampolė City“ vyrų komanda papildė futbolininkas iš Brazilijos

Artėjant žaidėjų vasaros perėjimų langui (liepos 1-31 d.), per kurį galima registruoti naujus žaidėjus, „Marijampolė City“ pristato pirmąjį naujoką - Guilherme De Souza Nascimento. Rugsėjo mėnesį, 19-ajį gimtadienį švęsiantis, brazilas, rungtyniauja gynėjo pozicijoje. Iki šiol, sutrumpintai „Gi“ vadinamas žaidėjas, rungtyniavo tik savo gimtojoje šalyje „Atletico Mogi das Cruzes“ klube. Vasario mėnesį, „Gi“, buvo sudaręs sutartį su Ukrainos aukščiausios lygos Kovalivkos „Kolos“  klubu, tačiau prasidėjus karui, turėjo skubiai grįžti į gimtinę.

„Kadangi, jau ilgus metus Lietuvoje gyvenantis mūsų komandos žaidėjas baltarusis Ilja Tsyvilka, gavo nuolatinį leidimą gyventi mūsų šalyje, jis nesiskaitys legionieriumi. Atsiradusią vietą užpildome pasikviesdami „Gi“. Su juo atvykimu ne tik sustiprinsime komandos gynybos liniją bet ir nepatirsime jokių finansinių nuostolių, kadangi visas išlaidas, įskaitant jo atlyginimą, dengia futbolininką atstovaujanti agentūra, kadangi jie mus mato kaip puikią vietą jauno žaidėjo tobulėjimui. Džiaugiamės mūsų darbo įvertinimu, tai įrodo kad einame teisingu keliu, ir be abejonės įpareigoja ir toliau dirbti nemažinant apsukų. Perėjimų lango metu daugiau legionierių nekviesime, bet, komanda papildysime jaunais 16-18 metų lietuviais iš mūsų akademijos ir netik.“ – pasakojo „Marijampolė City“ sporto ir techninis direktorius Mantas Babianskas.

            „Gi“ komandoje rungtyniaus 16-uoju numeriu pažymėtais marškinėliais, jis taps antruoju komandos brazilu, nuo sezono pradžios komandoje sėkmingai rungtyniauja ir Higor Felippe Borges Felix arba tiesiog „Higo“.