Naujienos

Prieš atostogas pasiekta svarbi pergalė

Optibet Pirmos lygos čempionate, dar dvejas rungtynes namuose sužaidusi, „Marijampolė City“ komanda, sugrįžo į pergalių kelią.

Trečiadienį mūsiškiai, po atkaklios kovos taikiai išsiskyrė su Kauno „Be1NFA“, svečiai pirmavo, tačiau pirmojo kėlinio gale Higor Borges rezultatą išlygino, jis nepasikeitė ir antrame kėlinyje – lygiosios 1:1.

Šeštadienį „miestiečių“ varžovais buvo Vilniaus BFA, visas rungtynes iniciatyva priklausė „M.City“ komandai, jaunieji sostinės futbolininkai neprilygo mūsiškiams, kurie pelnė po įvartį abejose kėliniuose. Pirmame - po aštraus Tomochikos Obaros perdavimo, kamuolį į savo vartus nukreipė BFA futbolininkai, o antrame T.Obara jau pats tiksliai smūgiavo į vartus, pelnydamas jau 10-ąjį įvartį čempionate, taip tapdamas rezultatyviausiu komandos žaidėju.

Su „Be1NFA“ „M.City“ rungtyniavo tokia sudėtimi :  G.Zenkevičius, A.Dubickas, G.DeSousa, A.Lekeckas (46 ‘H.Serbenta) , H.Kiyomoto. T.Obara, D.Karpavičius, I.Zigmantas (71‘L.Tupčiauskas), H.Borges, A.Brokas, I.Tsyvilka.

Rungtynėse su BFA mūsų komandai atstovavo : G.Zenkevičius, A.Dubickas, G.DeSousa, K.Abe (46 ‘T.Kvietkauskas), H.Kiyomoto. T.Obara, D.Karpavičius, I.Zigmantas, H.Borges (85 ‘P.Savickas) , A.Brokas, I.Tsyvilka.

Optibet Pirmos lygos čempionate dabar skelbiame pertrauka, komandos į aikštes vėl sugrįš rugpjūčio pradžioje. „Marijampolė City“ komanda artimiausias rungtynes žais namuose, rugpjūčio 6 d., šeštadienį, 15.00 val. su Panevėžio „Ekranu“, rungtynės  vyks Marijampolės sporto centro stadione.