Naujienos

Futbolo stovykloje braziliški šokiai ir japoniški kovų menai

„Marijampolė City“ futbolo akademija, tradiciškai, liepos mėnesį organizuoja dienines stovyklas Marijampolėje. Šiais metais stovykla buvo išskirtinė tuo, kad, joje kartu su akademijos treneriais futbolo paslapčių vaikus mokė profesionalūs futbolininkai iš Brazilijos ir Japonijos, kurie ne tik mokė savito futbolo žaidimo stiliaus, bet ir suteikė daug įdomios informacijos apie savo šalių kultūras.

Brazilai Higor Borges ir Guilherme De Sousa, bei japonai Kakeru Abe ir Hiroya Kiyomoto šį sezoną atstovauja “Marijampolė City” vyrų futbolo komandą Optibet Pirmos lygos pirmenybėse, čempionato pertraukos metu, legionieriai noriai prisijungė prie komandos draugų ir akademijos trenerių Ilya Tsyvilkos ir Giedriaus Zenkevičiaus ir visą savaitę vedė futbolo ir kultūrinę programą stovyklos dalyviams.

Jaunieji futbolininkai kartojo jiems neįprastus judesius futbolo aikštelėje, atliko įvairius pratimus bei žaidė žinomus ir naujus žaidimus kartu su futbolo profesionalais. Kultūrinės programos metu, stovyklautojai lankėsi kino teatre, vandens batutų parke “Wake Town Miami” ir buvo supažindinti su Brazilijos ir Japonijos kultūromis. Legionieriai pristatė savo gimtąsias šalis, papasakojo svarbiausius istorinius momentus, pristatė įžymiausias vietas ir asmenybes, maisto kultūrą ir t.t. Praktinėje kultūrų pažinimo dalyje, stovyklautojai mokėsi tradicinių braziliškų šokių bei atkartojo tradicinių japoniškų kovos menų atstovų judesius.

Savaitė prabėgo labia greitai, stovyklą vainikavo tradicinis uždarymo turnyras, kuriame pralaimėtojų nebuvo. Jaunieji futbolininkai pasisėmė neįkainojamos patirties futbolo aikštelėje bei sužinojo įdomių dalykų apie tolimas mums valstybes. Tikimės, kad tokia stovykla taps tradicine, ir vasaros atostogų metu jaunieji futbolioninkai galės sportuoti ir įdomiai leisti laisvalaikį su futbolo profesionalais.