Naujienos

„Marijampolė City“ vyrų komanda pradeda pasirengimą naujam sezonui

„Marijampolė City“ vyrų komanda pradeda pasirengimą 2023 m. Lietuvos Optibet Pirmos lygos pirmenybėms. Čempionatas prasideda kovo 10 dieną, mūsiškiai į pirmąją treniruotę renkasi likus mėnesiui iki čempionato pradžios, taip kaip ir buvo planuota. Komandai atstovaus pernai joje rungtyniavę – N.Vaitiekūnas, H.Serbenta, A.Lekeckas, D.Karpavičius, A.Akelis, M.Bulota, I.Zigmantas, I.Raštutis, A.Radžiūnas, L.Tupčiauskas, taip pat į komanda sugrįžo brazilas H.Borges. Komanda papildė kartvelas L.Koberidze, ukrainietis V.Masčenko.

„Naujokų bus ir daugiau, tiek lietuvių tiek legionierių. Lietuvius dar stebėsime treniruotėse ir tuomet nuspręsime ar jie tinka mūsų komandai, o iš didelio būrio mums siūlytų užsieniečių manau kad išsirinkome tinkamus, jų kvalifikacija nekelia mums abejonių, preliminariai su visais sutarėme ir jie jau pakeliui į Lietuvą. Juos pristatysime jiems atvykus. Komanda ir toliau treniruos G.Jarmalavičius, jam talkins du asistentai ir vartininkų treneris, taip pat turime papildymą kineziterapeutų tarpe, didės žmonių ir administracijoje bet apie tai vėliau. Iki čempionato pradžios treniruosimės Prienų dirbtinės dangos stadione, sužaisime 4-5 draugiškas rungtynes, Optibet Pirmos lygos čempionate kelsime sau aukščiausius tikslus.“ – prieš pirmąją treniruotę pasakojo „Marijampolė City“ techninis direktorius Mantas Babianskas.

„Laiko turime nedaug, bet turime pasirengimo planą, jo laikysimės. Svarbu kad visi žaidėjai būtų sveiki ir išvengtų traumų, tuomet būsime sezonui pasirengę tinkamai“ – pridėjo komandos vyr. treneris G.Jarmalavičius.

           Jau patvirtintų draugiškų  rungtynių grafikas :

Vasario  18 d. 12:00 val. Alytus FK ”Dainava”- “Marijampolė City”

Vasario  21 d. 19:00 val. FK "Jonava" - "Marijampolė City" 

Vasario  23 d. 20:30 val. FK "TransInvest" - "Marijampolė City"

Vasario 25 d. 12:00 val. FK “Garliava” - "Marijampolė City”

Vasario 28 d. 18:00 val.  "Marijampolė City" - FK "Kauno Žalgiris" 

Kovo  4 d. 15:00 val.  FK ”Metta” - “Marijampolė City”

Kovo  6 d.  13:30 val. "Marijampolė City" - "Skanstes SK"

Kovo  23d.  15:00 val. BFC "Daugavpils" - "Marijampolė City"