Naujienos

„Marijampolė City“ vyrų komanda debiutavo oficialiose varžybose

Futbolo akademijos „Marijampolė City“ viršutinė piramidės dalis yra suaugusiųjų varžybose dalyvaujanti komanda, kurios pagrindinis tikslas pratinti jaunuolius prie suaugusiųjų futbolo ir  būti tramplinu jauniesiems futbolininkams į profesionalų sportą. Gegužės mėnesį komanda debiutavo oficialiose varžybose – LFF taurės turnyre ir Lietuvos II lygos čempionate.

LFF taurės pirmajame etape burtai lėmė akistata su taip pat II lygoje rungtyniaujančią Joniškio „Saned“ ekipa, varžovams neatvykus į rungtynes pergalė rezultatu 3:0 įskaityta mūsiškiams. Po burtų traukimo paaiškėjo kad „Marijampolė City“ varžovais sekančiame LFF taurės etape bus gilias tradicijas turinti ir šiuo metu Lietuvos I lygoje rungtyniaujanti Alytaus „Dainava“, rungtynės vyks Marijampolėje, jų data ir laikas paaiškės artimiausiu metu.

Lietuvos II lygos, „Pietų“ zonos pirmenybėse, „Marijampolė City“ , sužaidė jau dvi rungtynes, išvykoje , ir abejose pasiekė lygiąsias – 2:2 su Kybartų „Sveikata“ (įvarčius pelnė A.Pečiulis ir T.Krunkaitis) ir 1:1 su „Panevėžys B“ (įvarčio autorius A.Pečiulis). Abejose rungtynėse, trenerio G.Jarmalavičiaus vadovaujamoje komandoje, startinėje sudėtyje žaidė : G.Zenkevičius, M.Rutkauskas, T.Kvietkauskas, D.Karpavičius, E.Galeckas, G.Urba, D.Kazlauskas, A.Pečiulis, A.Brokas, E.Grigaitis, P.Kuconis, po keitimo aikštėje pasirodė S.Vikertas, Dž.Omilevičius, Ž.Pečkys, N.Kulikauskas, T.Krunkaitis, Ž.Zubrickas, N.Vaitekūnas.

Sekančias čempionato rungtynes mūsiškiai žais gegužės 13 d., Vilniuje, su FK „Viltis“ futbolininkais.