Naujienos

Marijampolėje įvyko „Draugystės futbolo šventė 2009-2019"


Joomla Gallery makes it better. Balbooa.com

Renginys skirtas Kūno kultūros ir sporto dienai paminėti bei Marijampolės savivaldybės ir FK „Seimas“ futbolo komandų dešimties metų draugystės sukakčiai. Dalyvavo keturios futbolo mėgėjų komandos šventiniais pavadinimais: „Kai sirpsta vyšnios Suvalkijoj“ (Marijampolės savivaldybė), „Senieji Seimo Stogai“ (FK „Seimas“), „Vilko Kiškiai“ (Vilkaviškio savivaldybė) bei „O tu pašvilpauki bernioke....“ (Marijampolės City futbolo senjorai).

Šventės „Vartų atrakinime „gaspadorius“ Ričardas Vasiliauskas padėkojo visiems susirinkusiems, pakvietė prie išsirikiavusių žaidėjų prisijungti visus žiūrovų tribūnoje buvusius vaikus ir visi kartu skandavo:- „Mes mylim futbolą!!!“ Iš tribūnos pasigirdo replika: „Geresniame atidaryme neesu dalyvavęs“.

Mini turnyre visos komandos susitiko tarpusavyje 20 minučių trukmės rungtynėse. Prieš kiekvienas rungtynes, susibūrę į ratelį, vieningai sušukdavo savo komandų šventinius pavadinimus. Aikštė - 70x50 metrų, vartai 5x2 metrų.

Teisėjavo labai prityrę (didžiai gerbtini, puikiai žinomi...) Marijampolės futbolo teisėjai Saulius Stankūnas ir Gintautas Žimaila. Kiek įvarčių įmušta žinome, tačiau nei rezultatai buvo fiksuojami, nei turnyriniai taškai skaičiuojami.

Rungtynės vyko emocingai, nuotaikingai bet atkakliai ir įdomiai. Aikštėje sugebėjimus rodė ne tik europarlamentaras, seimūnai, tarybų nariai, administracijų darbuotojai bet ir buvę „Sūduvos“, „Žalgirio“, „Širvenos“, „Peletrūno“ futbolininkai...

Šventės pusiaukelėje jungtinės „Vietinių“ ir „Užklydėlių“ komandos „Mušė baudę“. Po penkis baudinius nuo 9 metrų atstumo. Geriausiai sekėsi, „Senųjų Seimo Stogų“ žaidėjai. Vienintelė šventės žaidėja Alina ir „nuginklavo“ ne bet ką , o Audrių Ramoną ir pagavo „gaspadoriaus“ spirtą kamuolį. Gal vyrai labai nepersistengė, bet vis tiek šaunu....Trys valandos neprailgo. Gal tik kiek sušalo „medicinos seselė“. Tai gerai. Ne , kad kiek sušalo, o, kad darbo visai neturėjo.

„Pasikeitime marškinėliais“ komandų vadovai arba kapitonai kabino varžovams – draugams gražuolius atminimo medalius, įteikinėjo reklaminius plakatus, ant kurių visų dalyvavusių šventėje autografai.

Pagerbti Marijampolės City ilgamečiai žaidėjai, atsisveikinantys su komanda. Sigitui Stankūnui, Gintautui Žimailai bei Lionidui Narutdinovui įteikti MAFF apdovanojimai „Už pagalbą senjorų futbolui“.