Naujienos

Hegelmann LFF taurės turnyras pradėtas pergale

Šio sezono Hegelmann LFF taurės turnyre iš viso dalyvauja 54 komandos – 10 iš Optibet A lygos, 11 iš Optibet Pirmos lygos, 11 iš LFF II lygos bei dar 22 užsiregistravusios žemesnių lygų komandos. Taurės turnyre dalyvauti negali dublerinės klubų komandos. Pirmajame taurės etape nedalyvauja 10 Optibet A lygos komandų, o iš likusių 44 komandų burtų keliu buvo sudarytos 22 poros. Visų jų laimėtojai žengs į kitą etapą, kur prie jų prisijungs ir 10 ekipų iš aukščiausios šalies lygos.

Burtai , „Marijampolė City“, ekipai lėmė stiprius varžovus, ir rungtynes jų aikštėje. Taigi pirmajame etape mūsiškiai susitiko su taip pat Optibet Pirmos lygos pirmenybėse rungtyniaujančiu Kėdainių „Nevėžiu“. Rungtynės prasidėjo puikiai, jau 5-ą minutę Audrius Brokas pelno puikų įvartį ir rezultatas 1:0 „M,City“ naudai !!! Nepaisant abejų komandų pastangų, pirmasis kėlinys taip ir pasibaigė. Antrojo kėlinio pradžia sėkmingiau susiklostė aikštelės šeimininkams, kurie po legionieriaus iš Gruzijos Nika Tiklikishvili 53 min. atlikto smūgio išlygino rezultatą 1:1. Mūsiškiai nepasimetė ir bandė susigrąžinti prarastą pranašumą, ir tai padaryti pavyko ! 68 min. po tolimo Igno Raštučio smūgio, „Nevėžio“ gynėjas atmuša kamuolį ranka būdamas baudos aikštelėje, skiriamas 11 metrų baudinys, kuri šaltakraujiškai realizuoja „M.City“ atstovaujantis japonas Hiroya Kiyomoto. Vėliau užvirė bekompromisinė kova, kurią iliustruoja net 5 geltonos ir viena raudona kortelė parodytos Kėdainių futbolininkams, mūsiškių gretose geltonomis kortelėmis nubausti Dovydas Kazlauskas ir Ignas Raštutis. Vis dėl to daugiau įvarčių pasiekta nebuvo, ir finalinis teisėjo švilpukas užfiksavo „Marijampolė City“ pergalę rezultatu 2:1.

Pergalingose rungtynėse Kėdainiuose, „Marijampolė City“ rungtyniavo tokia sudėtimi :  G.Zenkevičius, H.Serbenta, D.Kazlauskas, A.Dubickas, I.Tsyvilka, D.Karpavičius, T.Kvietkauskas (61‘P.Kuconis), H.Kiyomoto, K.Abe, A.Brokas, I.Raštutis. Atsargoje liko A.Radžiūnas, P.Savickas.