Naujienos

Pirmose rungtynėse namuose iškovota puiki pergalė

Pirmas penkerias, šio sezono Optibet Pirmos lygos čempionato rungtynes „Marijampolė City“ žaidė išvykose, ir tik paskutinę balandžio dieną prisistatė Marijampolės futbolo mėgėjams rungtynėmis namuose. Puikiai rungtynėms parengtame sporto centro stadione, mūsiškiai rungtyniavo su Žemaitijos atstovais – Plungės „Babrungu“.

Rungtynės prasidėjo nuo savotiškos žvalgybos, abi komandos neskubėjo, stengėsi užvaldyti aikštės vidurį. Marijampolės komandai dėl traumų negalėjo rungtyniauti brazilas H.Borges ir A.Lekeckas, jautėsi kad juos pakeitę futbolininkai dega dideliu noru kuo geriau užsirekomenduoti. Didelis noras davė apčiuopiamų rezultatų – 14 min. presingo neatlaikę  plungiškiai prarado kamuolį ir Ignas Raštutis apvedęs vartininką pasiuntė jį į vartus, 1:0 „MCity“ naudai ! Kėlinio pabaigoje puikią miestiečių kombinaciją vainikavo tikslus legionieriaus iš Japonijos Tomochikos Obaros smūgis, 44 min. jau 2:0 !! Kol varžovai ginčijosi kas kaltas, Ignas Raštutis perėmė kamuolį, ir antrą kartą šiose rungtynėse, beveik identiškai apvedė „Babrungo“  vartininką pasiųsdamas kamuolį trečią kartą į varžovų vartų tinklą, 3:0 !!!

Antrame kėlinyje varžovai dėjo daug pastangų kad pakreiptų rungtynes sau naudinga linkme, vis dėl to jiems to padaryti nepavyko, patikimai gynęsi mūsiškiai, padarė tik vieną klaidą, po kurios 82 minutę įvartį pelnė “Babrungo” brazilas Alessandro Pinheiro Martins Junior. Finalinis teisėjo švilpukas užfiksavo “Marijampolės City” pergalę rezultatu 3:1.

Pergalingose rungtynėse „Marijampolė City“ rungtyniavo tokia sudėtimi :  G.Zenkevičius, H.Serbenta, A.Dubickas, I.Tsyvilka, D.Karpavičius, T.Kvietkauskas (68‘P.Kuconis), H.Kiyomoto (88‘D.Kazlauskas), K.Abe, T.Obara (68‘A.Brokas), I.Zigmantas (68‘M.Bulota) I.Raštutis.