Naujienos

Tekančios saulės šalies atstovai spindi Suvalkijos sostinėje

Jie gina Marijampolės garbę

 

Jūsų dėmesiui pristatome  rubriką – „Jie gina Marijampolės garbę“, šioje rubrikoje supažindiname su visais „Marijampolė City“ komandos žaidėjais, kurie šį sezoną gina miesto garbę rungtyniaudami Lietuvos pirmos lygos futbolo čempionate ir Lietuvos taurės turnyre.

Šiame reportaže pristatome trys Japonijoje gimusius futbolininkus, kurie savo darbu treniruočių metu ir elgesiu po jų, užsitarnavo trenerių pasitikėjimą ir komandos draugų pagarba, o savo žaidimu jau kelia susižavėjimą žiūrovams :

Kakeru Abe.  Pozicija – saugas, numeris ant marškinėlių – 47.

22 metų kovingasis vidurio saugas, iki šiol rungtyniavo savo gimtojoje šalyje  atstovaudamas „Omiya Higashi“ ir „Heisei International University“ komandoms .

Tomochika Obara.  Pozicija – saugas, numeris ant marškinėlių – 14.

24 metų techniškas krašto saugas, iki šiol taip pat rungtyniavęs tik savo gimtojoje šalyje, kur atstovavo „Holly Hock“ ir „RKU“ klubams.                     

Hiroya Kiyomoto.  Pozicija – saugas, numeris ant marškinėlių – 8.

25 metų tikslumu pasižymintis atakuojantis saugas, rungtyniavęs „Chukyo University“ komandoje Japonijoje, 2018 metais pradėjo rungtyniauti Europoje, kur iki šiol gynė Juodkalnijos   FK „Igalo“ ir FK „Arsenal Tivat“, bei Serbijos FK „Zlabitor“ klubų garbę.