Naujienos

Hegelmann LFF taurės turnyre iškovota antra pergalė

„Marijampolė City“ vyrų futbolo komandai, Hegelmann LFF taurės turnyro  antrojo etapo burtai lėmė varžovus iš Joniškio - „Saned“ klubą. Iš pirmo žvilgsnio burtai atrodė palankus, kadangi varžovas rungtyniaujame žemesnėje II-oje šalies futbolo lygoje, vis dėl to plačiau paanalizavus varžovus paaiškėjo kad, tai neabejotini II lygos favoritai, neslepiantys ambicijų jau kitąmet rungtyniauti Lietuvos I-oje lygoje, o jų sudėtyje yra legionierių iš Dramblio Kaulo Kranto, Uzbekistano, bei žinomi Lietuvos futbolininkai, dar neseniai rungtyniavę ir A lygoje – R.Beniušis, M.Šluta, M.Papšys, R.Macežinskas, A.Račkus, D.Isoda ir kt.. Na o pridėjus tai kad šiose rungtynėse dėl traumų ir ligų negalėjo rungtyniauti I.Tsyvilka, A.Lekeckas, D.Karpavičius, D.Kazlauskas, tai pat buvo neaiški situacija dėl T.Obaros sveikatos, neabejotinai svarstyklės pradėjo krypti „Saned“ ekipos naudai. Džiugino tik tai, kad gerą formą visą savaitę demonstravo mūsų brazilas H.Borges, kuriam antro Optibet Pirmos lygos turo rungtynėse, su „Ekranu“ buvo sulaužyti šonkauliai, kurie pradurė plautį, ko pasakoje savaitę teko praleisti ligoninėje ir dar dvi savaites reabilitacijoje.

Įveikę tolimą kelionę, Žagarės miesto stadione, „Marijampolė City“ vyrai stojo į kovą tokia sudėtimi : G.Zenkevičius, H.Serbenta, A.Dubickas, T.Kvietkauskas, P.Kuconis, H.Kiyomoto, K.Abe, A.Brokas, I.Zigmantas, H.Borges, I.Raštutis. Prastoje ir minimalių matmenų aikštėje visą pirmą kėlinį vyko be kompromisinė  kova, progų pasižymėti turėjo abi komandos, tačiau sėkmė nusišypsojo mūsiškiams, kėlinio pabaigoje pasižymėjo Higor Borges ir Ignas Raštutis, ir į pertrauką komandos išėjo rezultatui esant 2:0 „MCity“ naudai. Antrame kėlinyje I.Zigmantą pakeitė T.Obara, ir miestiečiai užvaldė aikštės vidurį, kontroliavo kamuolį ir... prasileido įvartį, 67 min. netikėtą varžovų išpuolį vainikavo Mariaus Papšio įvartis 2:1. Mūsiškiai nesutriko ir jau po 5 minučių I.Raštutis atstatė dvejų įvarčių pranašumą 3:1. Atrodė kad rungtynių nugalėtojas jau aiškus, tačiau taip nemanė joniškiečiai, kurie pakilo į lemiamą mūsų vartų šturmą, nuo kurio deja apsiginti nepavyko – Ramūnas Macežinskas sušvelnino rezultatą o M.Papšys, baudos smūgiu išlygino 3:3. Pratęsimas. Jo metu M.Bulota pasirodė aikštėje vietoje traumą patyrusio H.Serbentos, vis dėl to išryškėjo geresnis „MCity“ komandos fizinis pasirengimas, varžovai pradėjo nebespėti paskui vikriuosius mūsų komandos legionierius ir pasipylė įvarčiai į „Saned“ vartus, hat-tricką įformino I.Raštutis, antrą savo įvartį šiose rungtynėse pridėjo H.Borges, po kartą pasižymėjo Kiyomoto Hiroya ir Kakeru Abe. Finalinis teisėjo švilpukas užfiksavo „Marijampolė City“ pergalę rezultatu 7:3.

Po šios pergalės, mūsiškiai, pateko tarp šešiolikos stipriausių turnyro komandų. Varžovai aštunfinalyje paaiškės artimiausiu metu.