Naujienos

Sertifikuotų akademijų atletinio rengimo treneriai dalinasi patirtimi

Sausio 24 dieną Kaune įvyko antras sertifikuotų Lietuvos akademijų atletinio rengimo trenerių susirinkimas.

Pirmasis susitikimas, kuris vyko prieš Naujuosius buvo skirtas atletinio rengimo testavimų praktikos aptarimui, jo metu buvo nagrinėjamas testavimų protokolas ir sertifikavimo reikalavimai, liečiantys atletinio rengimo trenerių darbą organizacijose.

Tuo tarpu antradienio susitikimas buvo skirtas atletinio rengimo planų aptarimui, kuris buvo susietas su jau įvykusiais komandų žiemos testavimais ir rezultatų analize. Vienos akademijos pristatė individualius žaidėjų atletinio rengimo planus, kitos – komandinius tarpsezonio planus, atletinio rengimo principus organizacijose.

Gyvos diskusijos metu buvo galima išgirsti, kokiomis nuotaikomis gyvena atletinio rengimo treneriai ir kaip vyksta atletinio rengimo procesai organizacijose. Susitikimo pabaigoje LFF atletinio rengimo treneris Georgas Freidgeimas pristatė LFF atletinio rengimo planus, principus, tuo tarpu akademijos buvo supažindintos su šiuolaikinėmis atletinio ugdymo tendencijomis ir įvairia statistine medžiaga.

Susitikimuose aktyviai dalyvavo „Marijampolė City“ atletinio rengimo treneris Tomas Rainys, kuriam, pavasarį laukia dar dveji mokymai, kurie užbaigs naujų sertifikavimo vertinimo kriterijų apžvalgą, skirtą atletinio rengimo treneriams.