Naujienos

Pirmosios lygos starte – trys pergalės !!!

Šįmet Optibet Pirmos lygos čempionate, „Marijampolė City“ vyrų komanda, sezoną pradėjo iškovodama trys pergales iš eilės, tuo tarsi patvirtindama, kad sezono išvakarėse išsikelti tikslai siekti aukščiausių vietų, turi labai rimto pagrindo.

Pirmame ture, mūsiškiai, rungtyniavo Šiauliuose, kur nugalėjo „Šiauliai B“ ekipa rezultatu 3:2, du įvarčius pelnė Rokas Krušnauskas, vieną Karolis Chvedukas. Nors aikštės šeimininkai pirmieji išsiveržė į priekį, „Marijampolė City“ greitai išlygino, persvėrė ir įtvirtino rezultatą, kurį šiauliečiai sugebėjo tik sušvelninti. „Marijampolė City“ sudėtis šiose rungtynėse – Soso Kardava, Karolis Chvedukas (83‘Gabriel Glugovskis), Nedas Labukas, Alanas Marčiukaitis (46‘Titas Vitukynas), Luka Koberidze, Rokas Krušnauskas, Bogdan Mytsyk (74‘ Dima Sharikadze), Mantas Fridrikas, Otar Kobakhidze, Augustinas Akelis, Raphael Chukwurah.

Antrose rungtynėse, Garliavoje, vietos komanda įveikta rezultatu 2:0, abu įvarčius antrame kėlinyje pelnė Otaras Kobakhidze. Pirmame kėlinyje mūsiškiai rungtyniavo prieš stiprų vėją, todėl sunkiai sekėsi kurti atakas, komandoms pasikeitus vartams, antrame kėlinyje „Marijampolė City“ įrodė savo pranašumą. „Marijampolė City“ sudėtis šiose rungtynėse – Soso Kardava, Karolis Chvedukas, Nedas Labukas, Alanas Marčiukaitis (46‘Titas Vitukynas), Luka Koberidze, Rokas Krušnauskas, Bogdan Mytsyk , Haroldas Serbenta (69‘ Gabriel Glugovskis), Otar Kobakhidze (87‘ Dima Sharikadze) , Augustinas Akelis (87‘ Kajus Jankeliūnas), Raphael Chukwurah.

Kol vėjas ir saulė džiovina Marijampolės SC stadiono veja, namų rungtynes „Marijampolė City“ komanda turi žaisti ant dirbtinės dangos, deja Marijampolės manieže vietos neatsiranda todėl tenka namų rungtynes žaisti Prienų dirbtinės dangos stadione. Čia nominalūs rungtynių šeimininkai, „Marijampolė City“, priėmė  „Panevėžio B“ futbolininkus. Po Dimos Sharikadze įvarčio, mūsiškiai ilgą laiką pirmavo, visgi panevėžiečiai sugebėjo išlyginti rezultatą, o pergalę mūsų ekipai lėmė puikus Raphael Chukwurah įvartis – 2:1. „Marijampolė City“ sudėtis šiose rungtynėse – Soso Kardava, Karolis Chvedukas, Nedas Labukas, Titas Vitukynas, Luka Koberidze, Rokas Krušnauskas, Gabriel Glugovskis (46‘ Alanas Marčiukaitis), Otar Kobakhidze, Dima Sharikadze, Augustinas Akelis (59‘ Kajus Jankeliūnas), Raphael Chukwurah.

Artimiausias dvejas rungtynes, mūsiškiai taip pat žais Prienuose – balandžio 2 d., 14.00 val. su Vilniaus „Žalgiris B“ ir balandžio 8 d. 14.00 val. su Panevėžio „Ekranu“.