Naujienos

     Mūsų akademijos komandos ruošiasi 2020-2021 m. Lietuvos vaikų futbolo "Wellkid"čempionatams, kurie startuoja rugsėjo pradžioje. Čempionatuose dalyvaus trys "Marijampolė City" komandos :

 - 2010 m.g. komanda varžysis PRO lygos 8x8 čempionate. Vyr. treneris G.Jarmalavičius ;

mūsiškių varžovai zoninėse varžybose - FA "Kauno Žalgiris", "Be1 NFA" (Kaunas), FK "Garliava"

- 2011 m.g. komanda varžysis PRO lygos 5x5 čempionate. Vyr. treneris R.Radžiūnas ;

mūsiškių varžovai zoninėse varžybose - FA "Kauno Žalgiris" A ir B komandos, FK "Jonava",

FA Dainava" (Alytus), "Be1 NFA" (Kaunas), Marijampolės FC, "Vilkaviškio SM - FK Sveikata",

VJFM "Ąžuolas" (Kaunas).

- 2012 m.g. ir jaunesni varžysis A lygos 5x5 čempiote. Vyr. treneris R.Radžiūnas ;

varžovai paaiškės artimiausiu metu.

Lietuvos čempionato kovas pirmieji pradės vyriausieji

     Šįmet, Lietuvoje, keičiasi vaikų ir jaunių futbolo čempionatų vykdymo sistema, iš buvusios pavasaris-ruduo, pereinama prie europietiškos ruduo-pavasaris. Jau ateinančią savaitę U17 Pirmos lygos kovas pradės vyriausieji mūsų akademijos auklėtiniai, kurių varžovais Pietų/Rytų regione bus : BFA (Vilnius), FM "Žaibas" (Vilnius), FA "Kauno Žalgiris", Vilkaviškio SM, FK "Nevėžis" (Kėdainiai), FK "Jonava B", Alytaus FA "Dainava". "Marijampolė City" komandai U17 pirmenybėse vadovaus treneriai G.Jarmalavičius ir G.Zenkevičius.  Prieš čempionato pradžią mintimis paprašėme pasidalinti Vyr. trenerio G.Jarmalavičiaus:

Treneri, kaip vertinate varžybų vykdymo sistemos pakitimus ?

Vertinu teigiamai, kadangi visa Europa jau seniai taip žaidžia, sezono planavimas dabar jau atitinka aukščiausio lygio europinių akademijų, tam tarpe ir "Anderlecht" pagal kurio programą mes dirbame, standartus. Taip pat labai svarbu kad varžybų metai sutaps su mokslo metais, todėl išvengsime problemų kokios kildavo kai reikėdavo rungtyniauti moksleivių vasaros atostogų metu, kai žaidėjai išvyksta į kaimus pas senelius ar prie jūros.

Kaip komanda ruošėsi čempionatui ?

Susirinkę po vasaros atostogų pirmas dvi savaites daugiau dėmesio skyrėm fiziniam rengimui, vėliau perėjom prie taktinių dalykų, šiuo metu jau gludiname technines detales. Taip pat grūdinomės žaisdami su vyrais mėgėjų futbolo turnyre.

Kokius tikslus keliate komandai čempionate ?

Tikslai patys aukščiausi. Kiekvienas rungtynes stengsimės laimėti, o ar tai pavyks priklausys nuo daugelio aspektų , tokiu kaip diskvalifikacijos, ligos ar traumos, be jokios abejonės reikės ir fortūnos. Bet kokiu atveju tikslas prieš bet kurias rungtynes vienas -pergalė.

Dėkojame už pokalbį, sėkmės !

Pirmąsias čempionato rungtynes, "Marijampolė City" U17 komanda, žais rugpjūčio 19 d. (trečiadienį), 14.00 val., Marijampolės SC stadione, su Vilniaus BFA komanda.

LFF Techninis departamentas tęsia videotreniruočių ciklą, kurias galite atlikti namuose.

LFF Atletinio rengimo treneris Marius Čeliauskas pristato pratimus su elastine guma („mini-band“) futbolininkams, kuriuos rekomenduoja atlikti kelis kartus per savaitę prieš treniruotę.

Karantino metu likite namuose sveiki ir žvalūs! Patrickas De Wilde kartu su visa LFF Techninio departamento komanda linki jums sėkmės sportuojant.

Lietuvos futbolo federacijos Techninis departamentas, užtikrindamas trenerių edukaciją, parengė knygų seriją, kurioje aprašomi naujosios LFF techninės strategijos propaguojami žaidimo modeliai.

Šios savaitės dėmesio centre – leidiniai anglų kalba apie žaidimą 8×8 formatu, parengti remiantis RSC „Anderlecht“ žaidimo filosofijos principais:

Defending (Gynyba)

Building from the back (Žaidimo organizavimas nuo gynybos)

Game model (Žaidimo modelis)

Training sessions (Treniruočių sesijos)

Nuo šių metų 8×8 žaidimo formatas bus taikomas Lietuvos vaikų futbolo čempionato „Wellkid lyga“ U-11, U-12 ir U-13 amžiaus divizionuose.

„Mūsų galutinis tikslas yra kuo greičiau įgyvendinti naujas modernias idėjas futbolo vystymo procese, kurį vykdo LFF, futbolo klubai, akademijos ir mokyklos. Naujoji vizija ir strategija sukurs sąlygas kokybiškai plėtoti šių organizacijų veiklą“, – leidinių įžangoje pažymėjo Patrickas De Wilde.

LFF.lt

LFF Techninis departamentas tęsia videotreniruočių ciklą, kurias galite atlikti namuose.

Treniruočių turinio techninis vadovas Céderique Tulleners pristato kūno balanso ir koordinacijos, kamuolio žongliravimo, kamuolio valdymo pratimus.

„Šiame video pamatysite pratimus su kamuoliu, kuriuos galite išbandyti namuose. Patariu Jums juos atlikti kasdien, pratimai skirti visoms amžiaus grupėms, merginoms ir vaikinams. Peržiūrėję pradėkite treniruotis – sėkmės Jums, mėgaukitės!”, – linki LFF techninis direktorius Patrick De Wilde.

Karantino metu likite namuose sveiki ir žvalūs! Patrick De Wilde kartu su visa LFF Techninio departamento komanda linki jums sėkmės sportuojant.